demirdokum ankara servisi
Hizmet Demirdöküm Kombi Klima Teknik Servisi
Telefon

Çankaya Demirdöküm Servisi

Çankaya Demirdöküm Servisi, Ankara’nın neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan her konuda siz değerli müşterilerine anında çözüm sunmaktadır. Konumunuzu çağrı merkezimiz ile paylaşarak size en yakın gezici servisimize ulaşabilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Başarının asla tesadüf olmadığını kurulduğu günden bu yana vermiş olduğu kaliteli hizmet ile ispatlayan Çankaya Demirdöküm Servisi, konusunda usta teknisyenler ile çalışarak başarılı olma yolunda her zaman doğru şekilde ilerlemektedir.

Demirdöküm marka tüm cihazlarınızın bakım, onarım ve tamir hizmetlerini kaliteli bir şekilde yapan ve müşteri memnuniyetini sağlamak için özverili çalışan, hızlı ve prensipli bir firmadır teknik servisimiz.

Demirdöküm marka kombi cihazlarında sıklıkla karşılaşılan sorunlarsın başında sıcak su alamama sorunu vardır. Genel olarak bu sorun düzenli bakımların uzman servislerce yapılmaması, kalitesiz parça kullanımı veya zamanla parçaların aşınmasından kaynaklanmaktadır. Kombi cihazlarının sıcak su vermesi için bazı kontrollerin yapılması gerekmektedir.

Diyafram sistemli kombi cihazlarında su akış şalterli bir kombinin sıcak su problemi diyafram contasından kaynaklı olabilir. Ayrıca, Demirdöküm karma kombi diyafram sistemli değilse, su akış şalterinde veya tribünde sorun yaşanmış olabilir. İşte tüm bu kombi sorunlarınızda Çankaya Demirdöküm Servisi her zaman siz Ankara halkına bir telefon kadar yakındır.

Demirdöküm marka klima cihazının çalıştığı ortamların kokusu zaman içerisinde filtreye sinebilir. Örneğin yoğun şekilde sigara kullanılan bir kapalı ortamda, oda havalandırıldıktan sonra yeniden açılan klima cihazı içeriye filtresinde biriken sigaranın ağır kokusunu odaya yeniden ilk etapta verecektir.

Bu durum bir arıza sorunu olmasa bile klima cihazlarınızın filtrelerinin düzenli olarak uzman eller tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Hem sağlığınız açısından hem de klima cihazınızın verimli çalışması açısından bu durum oldukça önemlidir. Çankaya Demirdöküm Servisi ile bağlantı kurarak klima cihazınızın filtre temizliğini yaptırabilirsiniz.

Demirdöküm marka şofben ve kazan sistemleri bazen istenmeyen durumlarda arıza çıkarabilirler. Bu durumların üstesinden gelmek için bazı adımları atmanız gerekebilir. Elektrik bağlantınızda sorun olduğunda şofben ve kazan sistemleriniz çalışmayacaktır. Çankaya Demirdöküm Servisi tavsiyemiz öncelikle elektrik bağlantısının kontrol edilmesi yönündedir. Ayrıca, sularınız az akıyorsa şofbeniniz yine çalışmayacaktır.

Demirdöküm marka şofben cihazınızın gaz vanası kapalı ise mutlaka açık hale getirilmesi gerekmektedir. Ayrıca, şofben ve kazan sistemlerinin ekranında hata uyarısı çıkarsa mutlaka sıfırlama işlemi yani resetleme yapılması gerekmektedir.

Ankara’nın merkez ve tüm ilçelerine hizmet sunan Çankaya Demirdöküm Servisi, geniş bir servis ağına ve tecrübeli personellere sahiptir. Personellerimiz her yıl düzenli olarak yenileme eğitimlerinden geçirilmekte ve güncen bilinçlendirme eğitimleri verilmektedir. Demirdöküm marka cihazlar ile yaklaşık 25 yıldır çalışan teknik servisimiz, bu marka cihazların tamamına hakimdir.

Ülkenin tamamında yoğun şekilde kullanılan Demirdöküm marka cihazlar, Ankara da da hemen her evde ve işyerlerinde insanlara hizmet vermektedir. Kaliteli ve uzun yıllar kullanılan cihazlar her zaman rağbet görmektedir.